دمنوش روییوس نیوشا
دمنوش رویبوس – محصول جدید نیوشا
۱۳۹۶-۱۲-۱۴
چای و دمنوش رویبوس
خواص و تاثیر دمنوش رویبوس برای پوست و مو
۱۳۹۷-۰۱-۱۶

ارسال و صادرات محصولات نیوشا به سراسر جهان

صادرات محصولات و دمنوش نیوشا

ارسال و صادرات محصولات نیوشا به سراسر جهان، با ۵۰ % تخفیف برای هزینه پست

مفتخریم به اطلاع تان برسانیم، طبق قرارداد شرکت نیوشا با شرکت پست ایران، امکان ارسال و صادرات محصولات نیوشا به سراسر جهان، با ۵۰ % تخفیف برای هزینه پست فراهم شده است.

امکان فروش محصولات نیوشا در فروشگاه ها در خارج از ایران

امکان ارسال و صادرات محصولات نیوشا به تمامی کشور جهان به صورت خرده و عمده وجود دارد؛ نکته قابل توجه این که در خارج از ایران، امکان فروش محصولات نیوشا در فروشگاه ها نیز فراهم می باشد.

فروش و صادرات محصولات نیوشا به صورت خرده و عمده به سراسر جهان

لطفاً برای اطلاع از شرایط خرید به صورت خرده (محصولات تکی، پک های لاغری و پک های سلامت) یا عمده جهت فروش و پخش در فروشگاه های کشور مورد نظر با ما تماس بگیرید.


تماس به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام با مشاور فروش نیوشا

Contact Us: +989120672720

دمنوش نیوشا – دمنوش لاغری نیوشا – پک لاغری نیوشا


 

دمنوش نیوشا در سراسر جهان

دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا
اگر شما به دنبال مشاوره و خرید دمنوش های نیوشا (دمنوش لاغری نیوشا، پک لاغری نیوشا و سایر محصولات نیوشا هستید) جهت ثبت سفارش و خرید دمنوش های نیوشا با ما تماس بگیرید: 09120672720 *** دمنوش نیوشا یا دمنوش لاغری نیوشا به صورت پک لاغری نیوشا در دوره های دمنوش لاغری ۴۰ روزه، ۶۰ روزه و ۸۰ روزه ارائه می شود؛ برای تهیه دمنوش نیوشا استفاده از دمنوش لاغری نیوشا ابتدا فرد توسط مشاور سلامت شرکت دمنوش نیوشا در وب سایت دمنوش نیوشا (نیوشا سنتر) مشاوره می شود و از چند نوع دمنوش لاغری نیوشا موجود در محصولات نیوشا، ۶ الی ۸ نوع دمنوش لاغری نیوشا با توجه به پاسخی که به سوالات مشاوره داده می شود، انتخاب شده و مناسب ترین و بهترین پکیج لاغری دمنوش نیوشا به وی ارائه می شود. دمنوش لاغری نیوشا کاملا گیاهی بوده و فاقد هرگونه ناخالصی است. با توجه به اینکه محصولات نیوشا برگرفته از طبیعت هستند، نه تنها هیچگونه عوارضی ندارند بلکه به بهبود و رفع بسیاری از مشکلات و بیماری های دیگر نیز کمک شایانی می کند. روش لاغری دمنوش های نیوشا بالا بردن سوخت و ساز (متابولیسم بدن)، کاهش اشتها، چربی سوزی و در نهایت کاهش سایز و کاهش وزن می باشد. نوشیدنی های سلامت نیوشا، انتخابی فوق العاده برای یک سبک زندگی سالم و ایده آل و دوری از هر گونه بیماری ناشی از اضافه وزن برای شما می باشد. میزان کاهش وزن در پک لاغری نیوشا برای یک دوره ی ۴۰ روزه، به صورت میانگین ۳ تا ۸ کیلو است. حداقل دوره ی مصرف پکیج دمنوش لاغری نیوشا برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب به صورت ۴۰ روزه می باشد زیرا با توجه به بررسی های انجام گرفته در ۲۰ روز اول بدن خود را با دمنوش گیاهی نیوشا سازگار می کند و در ۲۰ روز بعد شروع به کاهش وزن و کاهش سایز می کند. البته زمان نتیجه دهی پک لاغری دمنوش نیوشا در افراد مختلف متفاوت است چون شرایط جسمی و میزان سوخت و ساز بدن افراد باهم فرق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *