۱۰ گیاه برای لاغری و کاهش وزن
۱۳۹۶-۰۶-۲۱
درمان بیماری ها با دمنوش های گیاهی
۱۳۹۶-۰۶-۲۱
افزایش سرعت متابولیسم با راهکار گیاهی
امتیازدهی

داشتن رژیم غذایی سالم، ورزش کردن به طور منظم به همراه مصرف این گیاهان سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.

۱-نعناع فلفلی

نعناع فلفلی سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد، بیماری های معده را درمان می کند و به بهبود سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. استنشاق بوی نعناع فلفلی اشتها را کاهش می دهد و از پرخوری جلوگیری می کند.

۲-زنجبیل

ترکیب جینجرول در زنجبیل یک ضد التهابی قوی است. جینجرول گرمازایی و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.

۳-گریپ فروت

گریپ فروت سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد، از ایجاد نفخ جلوگیری می کند و اشتها را کاهش می دهد.

۴-ترنج

پلی فنول های ترنج مشابه پلی فنول های چای سبز هستند. این پلی فنول ها متابولیسم بدن را با سوزاندن چربی و قند افزایش می دهند.

۵-دارچین

دارچین سوخت و ساز را افزایش می دهد و با شکستن قند و تبدیل آن به انرژی، اشتها را کاهش می دهد.

۶-لیمو

لیمو سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و قابلیت هضم را بهبود می بخشد. استنشاق بوی لیمو و یا مصرف آن قبل از غذا اشتها را کاهش می دهد و از پرخوری جلوگیری می کند.

دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا
اگر شما به دنبال مشاوره و خرید دمنوش های نیوشا (دمنوش لاغری نیوشا - پک لاغری نیوشا - محصولات نیوشا هستید) جهت مشاوره و ثبت سفارش و خرید دمنوش های نیوشا با ما تماس بگیرید: 09120672720 *** دمنوش نیوشا یا دمنوش لاغری نیوشا به صورت پک لاغری نیوشا در دوره های دمنوش لاغری ۴۰ روزه، ۶۰ روزه و ۸۰ روزه ارائه می شود؛ برای تهیه دمنوش نیوشا استفاده از دمنوش لاغری نیوشا ابتدا فرد توسط مشاور سلامت شرکت دمنوش نیوشا در وب سایت دمنوش نیوشا (نیوشا سنتر) مشاوره می شود و از چند نوع دمنوش لاغری نیوشا موجود در محصولات نیوشا، عموما ۶ یا 7 نوع دمنوش لاغری نیوشا با توجه به پاسخی که به سوالات مشاوره داده می شود، انتخاب شده و مناسب ترین و بهترین پکیج لاغری دمنوش نیوشا به وی ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *