افزایش سرعت متابولیسم با راهکار گیاهی
۱۳۹۶-۰۶-۲۱
سلامتی با مصرف ۷ دمنوش گیاهی
۱۳۹۶-۰۶-۲۱

انواع مختلفی از چای ها و دمنوش های گیاهی در بازار وجود دارند اما دانستن اینکه کدام دمنوش برای درمان کدام بیماری مناسب است مهم است. در ادامه ی این مطالب با بیماری ها و دمنوش های درمانی مناسب برای درمان آن ها آشنا می شوید.

دل درد، معده درد، تهوع

دمنوش های زنجبیل، نعناع فلفلی و دارچین بنوشید. این دمنوش ها دل درد و درد معده را درمان می کنند. دمنوش زنجبیل برای درمان حالت تهوع بسیار مناسب است. دمنوش نعناع فلفلی برای درمان دل درد به خصوص در کودکان بسیار مفید است. دارچین مشکلات گوارشی را درمان می کند.

بی خوابی

برای درمان بی خوابی، دمنوش های بابونه، اسطوخودوس و شاه پسند را امتحان کنید. این دمنوش ها خواب آورند و به آرامش بدن و ذهن کمک می کنند.

افزایش انرژی بدن

اگر صبح پس از بیدار شدن نیاز به تمرکز و انرژی دارید دمنوش های نعناع فلفلی و رزماری بنوشید. نعناع فلفلی تمرکز را افزایش می دهد. رزماری نیز قدرت حافظه و عملکرد شناختی را بهبود می بخشد.

سردرد

بهترین دمنوش ها برای درمان سردرد دارچین، اسطوخودوس و علف لیمو هستند. دارچین حاوی منگنز و آهن است و سردرد را درمان می کند. اسطوخودوس آرام بخش است و سردردهای ناشی از تنش و استرس را درمان می کند. علف لیمو نیز برای درمان سردردهای ناشی از اضطراب مفید است.

گلو درد

دمنوش لیمو و عسل بهترین درمان گلودرد است. لیمو خلط در گلو را کاهش می دهد. عسل طبیعی، ضد باکتری است و عوامل میکروبی در گلو را از بین می برد.

سرفه

دمنوش آویشن بهترین درمان برای سرفه های طولانی است. آویشن اسپاسم در عضلات ریه را کاهش می دهد و درد ناشی از سرماخوردگی و سرفه در ریه ها را درمان می کند.

افسردگی و ناراحتی

در صورتی که احساس ناراحتی و افسردگی می کنید دمنوش مرکبات و چای ارل گری بنوشید. ترکیب ترنج در چای بهترین دارو برای درمان افسردگی است.

اسپاسم عضلات شکم

مصرف دمنوش بابونه بهترین راه برای درمان انقباض عضلات شکم است.

سوء هاضمه

رازیانه و عسل سوء هاضمه و سوزش سر دل را درمان می کنند. دمنوش رازیانه را تهیه کنید و مقداری عسل را با آن مخلوط کنید. این ترکیب برای درمان سوء هاضمه مفید است.

دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا
اگر شما به دنبال مشاوره و خرید دمنوش های نیوشا (دمنوش لاغری نیوشا، پک لاغری نیوشا و سایر محصولات نیوشا هستید) جهت ثبت سفارش و خرید دمنوش های نیوشا با ما تماس بگیرید: 09120672720 *** دمنوش نیوشا یا دمنوش لاغری نیوشا به صورت پک لاغری نیوشا در دوره های دمنوش لاغری ۴۰ روزه، ۶۰ روزه و ۸۰ روزه ارائه می شود؛ برای تهیه دمنوش نیوشا استفاده از دمنوش لاغری نیوشا ابتدا فرد توسط مشاور سلامت شرکت دمنوش نیوشا در وب سایت دمنوش نیوشا (نیوشا سنتر) مشاوره می شود و از چند نوع دمنوش لاغری نیوشا موجود در محصولات نیوشا، ۶ الی ۸ نوع دمنوش لاغری نیوشا با توجه به پاسخی که به سوالات مشاوره داده می شود، انتخاب شده و مناسب ترین و بهترین پکیج لاغری دمنوش نیوشا به وی ارائه می شود. دمنوش لاغری نیوشا کاملا گیاهی بوده و فاقد هرگونه ناخالصی است. با توجه به اینکه محصولات نیوشا برگرفته از طبیعت هستند، نه تنها هیچگونه عوارضی ندارند بلکه به بهبود و رفع بسیاری از مشکلات و بیماری های دیگر نیز کمک شایانی می کند. روش لاغری دمنوش های نیوشا بالا بردن سوخت و ساز (متابولیسم بدن)، کاهش اشتها، چربی سوزی و در نهایت کاهش سایز و کاهش وزن می باشد. نوشیدنی های سلامت نیوشا، انتخابی فوق العاده برای یک سبک زندگی سالم و ایده آل و دوری از هر گونه بیماری ناشی از اضافه وزن برای شما می باشد. میزان کاهش وزن در پک لاغری نیوشا برای یک دوره ی ۴۰ روزه، به صورت میانگین ۳ تا ۸ کیلو است. حداقل دوره ی مصرف پکیج دمنوش لاغری نیوشا برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب به صورت ۴۰ روزه می باشد زیرا با توجه به بررسی های انجام گرفته در ۲۰ روز اول بدن خود را با دمنوش گیاهی نیوشا سازگار می کند و در ۲۰ روز بعد شروع به کاهش وزن و کاهش سایز می کند. البته زمان نتیجه دهی پک لاغری دمنوش نیوشا در افراد مختلف متفاوت است چون شرایط جسمی و میزان سوخت و ساز بدن افراد باهم فرق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *