کارخانه دمنوش نیوشا
کارخانه جدید و مدرن دمنوش نیوشا افتتاح شد
۱۳۹۶-۰۶-۱۹
۱۰ گیاه برای لاغری و کاهش وزن
۱۳۹۶-۰۶-۲۱

دمنوش های گیاهی خواص مفید فراوانی دارند. مهار کردن اشتها و جلوگیری از چاقی و افزایش وزن یکی از این خواص است. اما مصرف بیش از حد این دمنوش ها ممکن است عوارض جانبی مانند اسهال و تهوع ایجاد کند، به ویژه که اگر با معده ی خالی مصرف شوند. در اینجا با انواعی از دمنوش های مهار کننده ی اشتها آشنا می شوید.

دمنوش رازیانه

این گیاه حاوی آنتی اکسیدان، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، ویتامین های B و C است. این گیاه با از بین بردن موکوس و چربیِ دستگاه گوارش باعث کاهش اشتها می شود. همچنین به عنوان یک دیورتیک (ادرارآور) عمل می کند.

چای سبز

چای سبز حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان به نام پلی فنول است. چای سبز مصرف انرژی و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. پژوهش ها نشان می دهند که نوشیدن چای منجر به کاهش چربی بدن می شود.

دمنوش نعناع

استنشاق بوی گیاه نعناع اشتها و میل به خوردن را کاهش می دهد. ثابت شده که بو کردن نعناع هر ۲ ساعت ۱ بار احساس گرسنگی را کاهش می دهد.

دمنوش شیرین بیان

این دمنوش با کم کردن اشتها و کاهشِ میل به خوردن مواد غذاییِ شیرین باعث تنظیم قند خون می شود.

دمنوش جنسینگ سیبری

جنسینگ نیز مانند شیرین بیان با کاهش اشتها در مصرف مواد غذایی شیرین به تنظیم قند خون کمک می کند. اگر چه مصرف این دمنوش برای بدن بسیار مفید است اما افراد مبتلا به فشار خون بالا بهتر است از مصرف این دمنوش اجتناب کنند و یا قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

دمنوش نیوشا
دمنوش نیوشا
اگر شما به دنبال مشاوره و خرید دمنوش های نیوشا (دمنوش لاغری نیوشا، پک لاغری نیوشا و سایر محصولات نیوشا هستید) جهت ثبت سفارش و خرید دمنوش های نیوشا با ما تماس بگیرید: 09120672720 *** دمنوش نیوشا یا دمنوش لاغری نیوشا به صورت پک لاغری نیوشا در دوره های دمنوش لاغری ۴۰ روزه، ۶۰ روزه و ۸۰ روزه ارائه می شود؛ برای تهیه دمنوش نیوشا استفاده از دمنوش لاغری نیوشا ابتدا فرد توسط مشاور سلامت شرکت دمنوش نیوشا در وب سایت دمنوش نیوشا (نیوشا سنتر) مشاوره می شود و از چند نوع دمنوش لاغری نیوشا موجود در محصولات نیوشا، ۶ الی ۸ نوع دمنوش لاغری نیوشا با توجه به پاسخی که به سوالات مشاوره داده می شود، انتخاب شده و مناسب ترین و بهترین پکیج لاغری دمنوش نیوشا به وی ارائه می شود. دمنوش لاغری نیوشا کاملا گیاهی بوده و فاقد هرگونه ناخالصی است. با توجه به اینکه محصولات نیوشا برگرفته از طبیعت هستند، نه تنها هیچگونه عوارضی ندارند بلکه به بهبود و رفع بسیاری از مشکلات و بیماری های دیگر نیز کمک شایانی می کند. روش لاغری دمنوش های نیوشا بالا بردن سوخت و ساز (متابولیسم بدن)، کاهش اشتها، چربی سوزی و در نهایت کاهش سایز و کاهش وزن می باشد. نوشیدنی های سلامت نیوشا، انتخابی فوق العاده برای یک سبک زندگی سالم و ایده آل و دوری از هر گونه بیماری ناشی از اضافه وزن برای شما می باشد. میزان کاهش وزن در پک لاغری نیوشا برای یک دوره ی ۴۰ روزه، به صورت میانگین ۳ تا ۸ کیلو است. حداقل دوره ی مصرف پکیج دمنوش لاغری نیوشا برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب به صورت ۴۰ روزه می باشد زیرا با توجه به بررسی های انجام گرفته در ۲۰ روز اول بدن خود را با دمنوش گیاهی نیوشا سازگار می کند و در ۲۰ روز بعد شروع به کاهش وزن و کاهش سایز می کند. البته زمان نتیجه دهی پک لاغری دمنوش نیوشا در افراد مختلف متفاوت است چون شرایط جسمی و میزان سوخت و ساز بدن افراد باهم فرق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *